Najczęstsze pytania

FAQ

Co obejmuje cena projektu?

Szczegóły oferty dla danego pakietu usług znajdują się w zakładce 'oferta’ na naszej stronie. Prosimy o przesyłanie zapytań przez formularz lub na nasz adres mailowy dołączając rzuty z wymiarami i zestawieniem powierzchni. Wyceny przygotowujemy w ciągu jednego dnia.

Jak długo trwa sporządzenie projektu?

Każdy projekt jest inny, a jego realizacja może zająć różny okres czasu. Zazwyczaj jednak projekty domów i mieszkań kończymy w ciągu 3 miesięcy. W wyjątkowych sytuacjach podejmujemy się krótkoterminowych zleceń,  a termin ustalamy wówczas indywidualnie.

Kiedy najlepiej zgłosić się do pracowni projektowej i rozpocząć współpracę?

Im wcześniej tym lepiej. Rozpoczynając współpracę na wczesnych etapach budowy mamy wpływ na ewentualne zmiany w zakresie ścian działowych lub instalacji. W praktyce najlepiej zgłosić się nawet na rok przed ukończeniem prac stanu deweloperskiego. Jeżeli jednak budowa dobiega końca lub już została zakończona, nic straconego. Przygotujemy projekt w oparciu o istniejący stan.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania z projektantem?

Na spotkanie należy zabrać ze sobą projekt budowlany lub rzuty reklamowe od dewelopera. Ważna jest także informacja o wysokości kondygnacji. Aby ustalić wymagania i styl wnętrza należy przygotować inspiracje w postaci przykładowych zdjęć/wizualizacji wnętrz, które przypadły Państwu do gustu. Należy pamiętać, że pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Odbywa się w dogodnych dla Państwa godzinach i można umówić je telefonicznie lub mailowo.