KONSULTACJE

NOWA USŁUGA VISIT HOME TERAZ DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH

KONSULTACJE ONLINE

PRZED WYBOREM DOMU LUB MIESZKANIA MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

Wybór domu lub mieszkania to ważna chwila. Nieruchomości to inwestycje pochłaniające setki tysięcy złotych i nikt przy takiej skali nie chciałby popełnić błędu lub oddać wybór przypadkowi. W naszym biurze często spotykamy się z osobami przynoszącymi nam kilka prospektów mieszkań od dewelopera lub projektów z katalogów domów o podobnych metrażach lecz całkowicie różnych układach funkcjonalnych. Trzeba pamiętać, że nie tylko metraż i cena mogą świadczyć o atrakcyjności oferty. Równie ważnymi elementami wpływającymi na atrakcyjność nieruchomości może być standard wykończenia, układ ścian działowych, możliwości zmian deweloperskich, ustawność przestrzeni, ergonomiczne wymiary komunikacji, kształt pomieszczeń czy wysokość kondygnacji.

Warto pamiętać, że każda nieruchomość ma swój próg opłacalności. Rozumiemy przez to sugerowaną kwotę pieniędzy jaką warto ulokować w konkretny dom lub mieszkanie tak, aby stało się ono także dobrą inwestycją przechowującą naszą siłę nabywczą. Doświadczenie pokazuje, że jest pewna określona kwota jaką warto włożyć w daną inwestycję aby była ona atrakcyjna zarówno w trakcie eksploatacji ale także w momencie odsprzedaży.

W trakcie oferowanych przez nas konsultacji staramy się na temat wyboru domu lub mieszkania spojrzeć jeszcze szerzej.

A WIĘC JEŚLI...

 • Kupujesz, planujesz budowę lub urządzasz mieszkanie lub dom?
 • Wahasz się czy twoja wizja jest możliwa do wykonania?
 • Martwisz się czy Twój budżet jest wystarczający aby osiągnąć pożądany efekt?
 • Pytania dewelopera, architekta lub wykonawcy wpędzają Cię w zakłopotanie?
 • Nie chcesz popełnić błędu lub dokonać złych wyborów?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że jest to usługa dla Ciebie. Wiemy, że te same pytania dotyczą osób z całej Polski dlatego dzięki usługom on-line rozszerzamy zakres działania na cały kraj. Dzięki niskiej cenie usługi staramy się dotrzeć do każdego z Was stojącego przed ważnym wyborem. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi i zapisz się na konsultacje już dziś

DLA KOGO PRZYGOTOWANA JEST OFERTA KONSULTACJI VISIT HOME?

Oferta kierowana jest do wszystkich z Was, którzy stoją przed wyzwaniem:

 • Zakupu mieszkania lub domu u dewelopera
 • Wykończenia wnętrz domów i mieszkań prywatnych
 • Decyzji wyboru projektu typowego
 • Porównanie mieszkań przed zakupem
 • Zgłoszenia zmian budowlanych
 • Dostarczenia deweloperowi wytycznych instalacji lub ścian działowych

SPRAWDŹ JAK PRACUJEMY

Sprawdzamy

użyteczność mieszkania pod kątem spełniania marzeń odnośnie wystroju. Sprawdzamy możliwość zastosowania aneksów lub osobnych kuchni, wysp kuchennych, piekarników w słupku, prysznica lub wanny, baterii podtynkowych, zlewów podwieszanych itp.

Doradzamy

odnośnie podziału i rodzaju podłóg w domu, podwieszenia sufitów, najlepszych układów funkcjonalnych, wygodnych systemów uchwytów kuchennych, trwałych rozwiązań blatowych, optymalnych wielkości telewizora itp.

Skupiamy się

na kosztach, ergonomii, estetyce i proporcji. Rozmowa z nami to sposób na szybkie i mądre zaplanowanie inwestycji.

KTO POPROWADZI SPOTKANIE

Spotkanie poprowadzę osobiście. Nazywam się Adam Dolny i od 2017 roku prowadzę biuro projektowe 3D Wizualizacje i Projektowanie. Jestem właścicielem strony internetowej 3dwip.pl a od 2020r. visithome.pl. Osobiście przygotowuję większość projektów naszej pracowni. Posiadam uprawniania wykonawcze w branży konstrukcyjno-budowlanej. Pracuję w nadzorze budowy osiedla domów jednorodzinnych. Rocznie uczestniczę w budowie około 50 domów. Prowadzę nadzory autorskie nad wykonaniem prac zgodnie z naszymi projektami. Prowadzę konsulting inwestycyjny w zakresie domów i mieszkań deweloperskich i indywidualnych. Specjalizuję się w obsłudze programów SketchUp i V-Ray. Zaopatruję deweloperów w materiały reklamowe i kreuję wizję osiedli i układów funkcjonalnych. Teraz pragnę podzielić się z Tobą częścią swojej wiedzy i pomóc stworzyć wymarzoną przestrzeń do życia.

Chętnie zajmiemy się także Twoim mieszkaniem lub domem

JAK PRZEBIEGA SPOTKANIE?

Do spotkań używamy platformy Google Meet. Nie wymaga ona wcześniejszej instalacji. Platforma ta pozwala nam na komunikację głosową i wizualną wraz z podglądem ekranu komputera. Te funkcje sprawiają, że jest to idealny program do prowadzenia konsultacji internetowych. Tuż przed spotkaniem drogą mailową przesyłamy wiadomość z linkiem do spotkania. Po naciśnięciu go przeglądarka przeniesie nas bezpośrednio do spotkania. Link przesyłany jest około 15 min. przed umówioną godziną – jest to czas na spokojne połączenie się, sprawdzenie działania sprzętu i „próbę mikrofonu”. Punktualnie o umówionej godzinie zaczynamy merytoryczną część spotkania. Potrwa ono jedną, dwie lub trzy godziny w zależności od zarezerwowanego czasu.

SPOTKANIE W 4 KROKACH

REZERWACJA

REZERWACJA

Zarezewowanie terminu i nakreślenie tematyki spotkania przez formularz kontaktowy, mailowo biuro@visithome.pl lub telefonicznie pod numerem 783 079 481

POTWIERDZENIE

POTWIERDZENIE

Potwierdzenie rezerwacji przychodzi w przeciągu 24h drogą mailową oraz SMS-em

WPŁATA

WPŁATA

wpłaty należy dokonać najpóźniej do 24 godzin przed umówionym spotkaniem

SPOTKANIE

SPOTKANIE

Godzinę przed spotkaniem otrzymasz SMS z przypomnieniem o zbliżającym się spotkaniu. 15 minut przed spotkaniem wysyłąmy mail z linkiem do spotkania oraz aktywujemy platformę Google Meet. Punktualnie o umówionej godzinie rozpoczynamy część merytoryczną

CO PRZYGOTOWAĆ NA SPOTKANIE?

 • Warto abyś  posiadał kartkę i długopis,
 • Rzut z projektu
 • Mikrofon
 • Głośniki lub słuchawki
 • Ulubiony napój lub przekąskę

Aby uniknąć ewentualnych problemów technicznych przy połączeniu zalecamy wcześniejsze sprawdzenie funkcjonalności mikrofonu, głośników i połączenia internetowego.

Kamera internetowa nie będzie konieczna

Pomocny może być test online np. <LINK>

CZY MOGĘ PRZEŁOŻYĆ TERMIN OPŁCONEGO I UMÓWIONEGO SPOTKANIA?

Tak. Jest to możliwe jeżeli poinformujecie nas o tym do końca dnia poprzedzającego dzień spotkania. Wtedy zostaje wyznaczony kolejny dogodny dla Was termin.

UMÓW KONSULTACJE ONLINE LUB WIZYTĘ NA BUDOWIE


Najnowsze projekty