Aranżacja i projektowanie wnętrz Poznań

Visit Home to pracownia architektoniczna w Poznaniu, której specjalnością jest aranżacja i projektowanie wnętrz mieszkań i domów. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań przy opracowywaniu indywidualnego projektu. Nasi architekci tworzą ergonomiczne przestrzenie, w których przyszli użytkownicy czują się komfortowo.

Wszystkie proponowane w projektach rozwiązania to idealne kompromisy pomiędzy upodobaniami użytkowników a technicznymi możliwościami danej przestrzeni. Autorskie pomysły na jej zagospodarowanie są efektem wsłuchania się w oczekiwania przyszłych użytkowników. Projektanci przygotują dla Ciebie projekt i wystrój wymarzonej kuchni, łazienki, salonu, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Koncepcja na każde z nich powstaje już po wstępnej rozmowie, jaką z Tobą przeprowadzimy. Przy opracowywaniu projektu pod uwagę bierzemy także najnowsze trendy z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.

Dodatkowymi atutami biura projektowego są: przejrzysty cennik oraz atrakcyjne ceny. W koszty pracy nie wliczamy zmian do wprowadzanych projektów. Jeśli skorzystasz z naszych usług, zależy nam na tym, abyś był w 100 procentach zadowolony ze zrealizowanego zlecenia.

Zleć nam zaprojektowanie i aranżację swojego domu!

Podejmując się zlecenia na projektowanie i aranżację wnętrz, działamy zgodnie z określonym i ustalonym z Tobą harmonogramem. Zazwyczaj projekt wykonawczy jest opracowywany na podstawie projektu budowlanego pozyskanego od dewelopera. Po poznaniu Twoich oczekiwań w zakresie funkcjonalno–przestrzennym, przygotowujemy projekt koncepcyjny. Jest to wstępna wizja bez szczegółowych rozwiązań, które określamy w projekcie wykonawczym.

Oprócz tego otrzymasz kosztorys całej inwestycji, w którym uwzględnimy ceny mebli oraz dodatków, jakie są przez Ciebie akceptowalne.

W ten sposób będziesz wiedział, z jakim wydatkiem musisz się liczyć. Kolejnym etapem jest przygotowanie ostatecznej dokumentacji technicznej. Visit Home oferuje Ci także nadzór nad przeprowadzanymi pracami we współpracy z zaufanymi firmami. Dzięki temu będziesz mógł szybciej cieszyć się umeblowanym i wyposażonym mieszkaniem lub domem. Dołożymy wszelkich starań, aby zagościł w nich niepowtarzalny klimat!

Jeśli interesuje Cię współpraca w zakresie projektowania oraz aranżacji pięknych i funkcjonalnych wnętrz w atrakcyjnych cenach, skontaktuj się z nami! Sprawdź, jak nasi projektanci z Poznania mogą urządzić Twoje cztery kąty!